mi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szemi_fe_szelogo



WYNIKI / ZWYCIĘZCY / MEDALE ZWYCIĘZCÓW >>

2008 - 2009 - 2010 - 2011 - 2012 - 2013 - 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018 - 2019 - 2020 - 2023

XIV TURNIEJ FLORET WITOLDA WOYDY - 23 wrze¶nia 2022


David Sosnov - zwycięzca - ze swoim trenerem Ziemkiem Wojciechowskim. Foto British team

Z udziałem 155 szermierzy z 16 krajów.

PEŁNE WYNIKI >> - Zapis video

Ćwierćfinały:
David Sosnov (Wielka Brytania) - Fernando Scalora (Włochy) 15:2
Idzi Duraj (Poska) - Mattia Rubin (Węgry) 15:13
Leonardo Rocco Rea (Włochy) - Jakub Fogt (Polska) 15:11
Andrij Czerkaszyn (Ukraina) - Eitan Lemberger (Izrael)

Półfinały:
David Sosnov - Idzi Duraj 15:8
Leonardo Rocco Rea - Andrij Czerkaszyn 15:12

Finał:
David Sosnov - Leonardo Rocco Rea 15:5

Klasyfikacja generalna:
1 David Sosnov GBR
2 Leonardo Rocco Rea ITA
3 Idzi Duraj POL
3 Andrij Czerkaszyn UKR
5 Eitan Lemberger ISR
6 Jakub Fogt POL
7 Fernando Scalora ITA
8 Mattia Rubin HUN

9 Gergely Orovecz HUN
10 Branislav Lancaric SVK
11 Zoltan Gergely HUN
12 Mihkel Archer GBR
13 Federico Alberto Sposato ITA
14 Mykyta Astaszow UKR
15 Lev Michael Holy CZE
16 Balint Szabo HUN

17 Frode Vaaben DEN
18 Jacopo Poggio ITA
18 Mattia Conticini ITA
20 Maksym Levitski UKR
21 Andor Kolos Zsogon HUN
22 Jakub Gorczyca POL
23 Szymon Głowiński POL
24 Tristan Grela SWE
25 Artem Lewandij UKR
26 Aron Bodor HUN
26 Franciszek Lewandowski POL
28 Miłosz Możejko POL
29 Raffaele Fu Giugno DEN
30 Kristof Bodis HUN
31 Łukasz Tomy¶lak POL
32 Artem Korzhovoj UKR

33 Krisztian Badar HUN
34 Hunor Kosztolanyi HUN
35 Jakub Rozmus SVK
36 Marcell Sommer HUN
37 Jacopo Del Torto ITA
38 Szymon Pyskło POL
39 Mark Bonis HUN
40 Balazs Hamzi HUN
41 Reinis Abele LAT
42 Andrij Simonow UKR
43 Gracjan Wa¶ciński POL
44 Max Kavecky CZE
45 Keylian Yahiaoui FRA
46 Jan Wyszynski POL
47 Szymon Pisarewicz POL
48 Kolos Bebesi HUN
49 Karol Kwiatkowski POL
50 Lorenzo Calabro'ITA
51 Aleksander Bieńkowski POL
52 Denis Trestyanszky SVK
53 Marceli Cendrowski POL
54 Bence Cseh HUN
55 Henry Stirling GBR
56 Stanisław Jurga POL
57 Danił Antonenko UKR
58 Markuss Zdors LAT
59 Kivanc Kirtay TUR
60 Theo Alexander Schwartz DEN
61 Martins Gainutdinovs LAT
62 Matthew Harel Amrani ISR
63 Nicolai Carlier Carlsen DEN
64 Ali Eren Girgin TUR

65 Huba Nagy HUN
66 Csanad Rozsa HUN
67 Akash Nitti ITA
68 Tamir Efraty ISR
69 Artemios Tzovanis GRE
70 Akos Aszodi HUN
71 Iwan Zyhurskij UKR
72 Crystal Ran Traitel ISR
73 Finn Keen GBR
74 Matyas Chleboun CZE
75 Cem Gunes TUR
76 Egemen Erdinc TUR
77 Elias Vyskocil CZE
78 Myhaiło Bronewitski UKR
79 Arda Baris Demircan TUR
80 Kadir Tasdelen TUR
80 Jakub Parulski POL
82 Marcus Anthony Karlsen DEN
83 Tymon Kowalski POL
84 Filip Hryniewiecki POL
85 Jan Jerzy Gaczyński POL
86 Nazar Litwinczuk UKR
87 Tomasz Bartoszek POL
88 Felix Dogariu ROU
89 Balazs Oz HUN
90 Elvis Munk Skjodt DEN
91 Erin Yalcin TUR
92 Alexander Afshin DEN
93 Erez Deniz Yokus TUR
94 Dimitrios Gkias GRE
95 Hlib Muchopad UKR
95 Cyprian Guliński POL
95 Artem Kacznij UKR
98 Natanael Banyik HUN
99 Marton Borka HUN
100 Lukas Ptacnik CZE
100 Jekabs Ozolins LAT
102 Jan Sowa POL
103 Stanislaw Wasiak POL
104 Maciej Mazur POL
105 Vincent Sala POL
106 Bence Ambrus SVK
107 Jan Szymczyk POL
107 Reinards Bondarevskis LAT
109 Alex Iwanienko UKR
109 Jan Gajc POL
111 Olgierd Borkowski POL
112 Petr Stepanek CZE
113 Evyatar Koren ISR
114 Denis Olinskij UKR
114 Deniss Lebedevs LAT
116 Vladislavs Sviridenkovs LAT
117 Krzysztof Zygmunt POL
118 Thomas Rienacker SWE
119 Cezary Ginter POL
120 Maksims Bogdans LAT
121 Jakub Kosiła-Wojciechowski POL
122 Gabriele Villa ITA
123 Tadeas Korab CZE
124 Bartosz Żok POL
125 Mateusz Augustyn POL
126 Kacper Zadrożny POL
127 Dominik Truszczyński POL
127 Davis Ositis LAT

129 Mateusz Żołnowski POL
130 Anton Abrahamsson SWE
130 Jan Kuna POL
132 Arsenij Romanienko UKR
133 Carl Sala POL
134 Antoni Ludwiczak POL
135 Szymon Głuszak POL
136 Alex Kardy¶ POL
137 Elvis Moholi SWE
138 Maciej Surma POL
139 Vladislavs Gredasovs LAT
140 Andrejs Zimecs LAT
141 Boris Komlew UKR
142 Julian Pizło POL
142 Stanislaw Bukat POL
144 Aleksander B±k POL
145 Filip Wóblewski POL
145 Wiktor Dębinski POL
147 Alp Sungur TUR
148 Antoni Wicher POL
149 Bartłomiej Porydzaj POL
150 Marius Bramow Zimmermann DEN
151 Konstanty Zieliński POL
152 Dawid Kuczkowski POL
153 Krisjanis Berzins LAT
154 Grzegorz Marczyk POL
155 Eko Ostrovskis LAT